Cosy Central Studio Off Oconnell Fast Wifi

  • 28 m²

Cosy Central Studio Off Oconnell Fast Wifi Dublin med 1 sovrum har ett väldigt bra läge och erbjuder närhet till Phoenixparken, cirka 4 km bort. Den 28 m² stora lägenheten ligger cirka 15 minuter till fots från tågstationen Dublin Connolly och inom 10 minuters gångavstånd från busshållplatsen Whitworth Road.

Det här boendet har utsikt över staden. För att förbättra din vistelse, finns en tvättmaskin i lägenheten. Du kan också utnyttja hårtorkar, badlakan och handdukar i badrummet.

Ett komplett kök med vattenkokare, kylskåp och brödrost passar perfekt för matlagning.

Den här lägenheten ligger 2 km från Glasnevin-kyrkogården. Gästerna kan besöka Powerscourt Townhouse köpcenter cirka 10 minuters bilresa bort. 2,1 km från Cosy Central Studio Off Oconnell Fast Wifi hittar du The Jeanie Johnston. Det tar 15 minuter med bil att nå Dublin flygplats.

Behöver du fler alternativ?
Check Top hotels near Cosy Central Studio Off Oconnell Fast Wifi Dublin
Central Apartment Private Patio Reliable Fast Wifi
Mobilpris

Central Apartment Private Patio Reliable Fast Wifi

9.0
Utmärkt 2 recensioner
14 m från boendet
USD 190 USD 171
per natt
Central 1Bed Apt Reliable Fast Wifi & Tv
Mobilpris

Central 1Bed Apt Reliable Fast Wifi & Tv

6.7
Ganska bra 3 recensioner
120 m från boendet
USD 209 USD 188
per natt
Guestready - Comfortable Dublin Retreat
Mobilpris

Guestready - Comfortable Dublin Retreat

6.3
Ganska bra 12 recensioner
135 m från boendet
USD 213 USD 192
per natt
    Hur man tar sig till hotellet

    Flygplatser

    Dublin Flygplats
    11 km

    Tågstationer

    Connolly Train Station
    1 km

    Faciliteter

    Internet

    • Gratis Wi-Fi på offentliga platser

    Parkering

    • Parkering

    I köket

    • Elektrisk vattenkokare
    • Torktumlare
    • Köksgeråd

    I rummen

    • Uppvärmning
    • Te- och kaffefaciliteter
    • Matbord

    I badrummet

    • Tvättmaskin
    • Gratis toalettartiklar

    Utrustning

    • LCD-TV

    Allmänna faciliteter

    • Helt rökfritt
    • Rökdetektorer

    Husdjur

    • Inga husdjur !

    Viktig information

    Incheckning: från 15:00 till 23:59
    Utcheckning: senast 10:00
    Vanliga frågor
    • ❓
      Vilka populära sevärdheter finns i närheten av Cosy Central Studio Off Oconnell Fast Wifi?
      Populära sevärdheter nära Cosy Central Studio Off Oconnell Fast Wifi inkluderar bland annat The Jeanie Johnston, Phoenixparken, Powerscourt Townhouse köpcenter.
    • ❓
      Hur stort är Cosy Central Studio Off Oconnell Fast Wifi?
      Cosy Central Studio Off Oconnell Fast Wifi är 28 m² stort.

    Läge

    Map
    I närheten

    Flygplatser

    Dublin Flygplats
    11 km

    Tågstationer

    Connolly Train Station
    1 km

    Sevärdheter i närheten

    Restauranger i närheten

    Galleri

    Recensioner

    Om du bodde på detta hotell, dela din erfarenhet med oss

    Skriv recension

    Skriv recension

    När reste du?

    Ditt betyg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Mycket dåligt
    Utmärkt

    Dina uppgifter

    Var kommer du ifrån?
    Tack! Tack för att du tog dig tid att dela din erfarenhet. Din recension kommer att publiceras inom kort.
    Gå till recensioner
    Recension har inte skickats.

    Kontakta oss

    Om du behöver mer än 4 rum, vänligen gör en förfrågan om gruppbokning.
    Dina uppgifter
    Ämne
    Meddelande
    Cosy Central Studio Off Oconnell Fast Wifi Dublin

    Visa på karta:

    Sevärdheter
    Rekommenderade restauranger
    Kollektivtrafik
    Tack för din feedback
    Tack för att du prenumererar
    Stäng